СПРОТИВ

«Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець - той здобуває світ!»

(з Гімну ОУН)

Сторінки

середа, 4 грудня 2013 р.

Як ти можеш долучитися до боротьби за Україну

Будьмо реалістами: зараз лише меншість має змогу здійснювати активний силовий спротив окупаційно-кримінальному антиукраїнському режиму. Більшість з тих, хто вважає себе свідомим вільним українцем і патріотом вільної України з тих чи інших причин не можуть безпосередньо боротися з окупантом зі зброєю в руках (відсутність відповідних навичок, стан здоров'я, сімейний стан і т.п.)

Але чи означає це, що ті десятки чи навіть сотні тисяч патріотично налаштованих громадян України є нікому не потрібний баласт, що здатен лише час від часу виходити на майдани, щоб покрасуватися один перед одним одягнутими  вишиванками, помахати партійними прапорцями на бутафорських "націоналістичних" мітингах чи вивішувати патріотичні ави на своїх сторінках в Інтернеті?
Насправді можливості тієї пасивної патріотичної української спільноти значно більші, ніж вона вважає: відомий вислів "фронт сильний тилом" відноситься до повстанської боротьби ще більш, ніж до війни звичайної.

То ж чим може допомогти повстанцям українець, котрому невисні ланцюги, якими окупант-янучар скував Україну, а серце стремить до бою, хоч сам він і не має можливості взяти в руки зброю?

1. Інформацією щодо ворогів України: П.І.Пб., фото, адреси мешкання, номери та фото їх автівок, адреси та фото дач та бізнесів. Фотографувати та знімати на відєо активістів антиукраїнських заходів, організацій та груп під час проведення їх акцій та зборів. Всі ті матеріали викладати у відкритому доступі на ресурсах, до яких не мають прямого доступу структури окупаційного режиму (наприклад - створивши відповідний блог на blogspot.com та викладаючи ті данні у відповідних патріотичних групах на ВКонтакті та Facebook).

2. Викладаючи там таки якнайбільше докладну інформацію по ворожим акціям, як тими, що вже пройшли, так і щодо тих, які плануються.

3. Розповсюджувати інформацію щодо успішних повстанських акцій.

4. Створювати (якщо ви є фахівцем у даній справі або маєте відповідний досвід) або розповсюджувати учбово-технічні матеріали, що можуть допомогти повстанцям у їх боротьбі, тактику, схему дій та інструкції силових структур окупанта (бандформувань "СБУ", "МВС", різних "Беркутів", "спецназів", "антитерорів" та т.п.).

5. Самостійно проводити різні акти пасивної деморалізації ворогів України, наприклад - наносити на двері міст їх мешкання та автівки надписи на зразок  "Смерть ворогам України!" та т.п.

При цьому, звичайно ж, треба дотримуватися елементарних норм конспірації: реєструватися, створювати сторінки та заходити на них лише через програму Tor, не афішувати своєї діяльності ні перед ким, хто не приймає участь у вашій боротьбі, не залишати слідів, не афішувати своїх політичних переконань перед сторонніми людьми.

1 коментар:

  1. мені здається ви неправильно розумієте поняття "сильний тилом" - тил це фінансування,а інтернет писак і так не мало.
    той хто дасть нам гроші на рушницю чи там зоракі - той допоможе нашому руху,а хто зажме і спитає чому ми не в свободі той сволота,хоча він і в тилу.
    Підтримую вас у всьому,з повагою Варг

    ВідповістиВидалити