СПРОТИВ

«Бо плач не дав свободи ще нікому
А хто борець - той здобуває світ!»

(з Гімну ОУН)

Сторінки

пʼятниця, 24 квітня 2015 р.

ЗА ЩО БОРЕТЬСЯ УКРАЇНСЬКА ПОВСТАНСЬКА АРМІЯ

1. За звільнення всіх українських земель від московського окупанта. За офіційне оголошення Росії воюючою стороною, розірвання з окупантом дипломатично-торгівельних відносин, конфіскація всіх російських активів, блокада російського транзиту, оголошення військового стану і переведення всієї економіки на мобілізаційні рейки, ведення повноцінних бойових дій проти окупанта.

2. За жорстке покарання, як державних зрадників, всіх тих посадових осіб, котрі співпрацювали з окупантом, вели з ним зрадницькі перемовини, укладали і ратифіковували зрадницькі договори, постачали окупанту стратегічні ресурси, роззброювали армію та свідомо підставляли українських воїнів під удари ворога.


3. За деолігархізацію України шляхом повернення у державну власність стратегічних підприємств та монополій. За економічну люстрацію всіх посадових осіб шляхом перевірки відповідності їх реальних статків їх зарплатні. Жорстке покарання за корупційні діяння та використання посадового становища для власного збагачення.

4. За розбудову сильної соціально орієнтованої держави. Відтворення оперативно-тактичної ядерної зброї, право на вільне володіння зброєю громадянами України, створення структур збройної народної самооборони. Встановлення граничної суми податків для приватного бізнесу у 30%, жорстке покарання чиновників за хабарництво та спроби придушення мілкого та середнього бізнесу. Встановлення посильних для більшості населення розцінок на послуги ЖКХ, газ, електрику, проїзд у громадському транспорті.

5. За народну по суті і змісту Українську Державу. За Честь, за Волю, за Народ!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Немає коментарів:

Дописати коментар